Spacja następny slajd Jak zrobić wiadomość a więc: 1. Wchodzimy w zakładkę "Zdarzenia" 2. Bierzemy bloczek o nazwie "nadaj komunikat" 3. Rozwijamy i klikamy "Nowa wiadomość" 4. Piszemy nazwę wiadomości (w tym tutorialu to "RespawnPlayer" 5. Klikamy "OK" 6. Nasza wiadomość jest stworzona 7. Jeżeli chcemy ją znaleźć wystarczy rozwinąć i tam powinna być. (Jeśli niema to piszcie w komentarzach ja postaram się wam wytłumaczyć.) (Tak w ogóle to zachęcam do śledzenia mnie , żeby żaden nowy tutorial was nie ominął). XD Długie wiem ale to wszystko. ROBIŁEM TO 9 GODZ WIĘC DOCEŃCIE :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :} :}
#11 na trendach WOW DZIĘKI ŻE POD OSTATNIM PROJEKTEM ZOSTAWILIŚCIE 10(+) SERC I 10(+) GWIAZD A NAJBARDZIEJ ZA DOBICIE 100 WYŚWIETLEŃ. JEST TO NAJWIĘCEJ W HISTORII TEGO KONTA WIĘC WIELKIE DZIĘKI. Myślę, że tutorial spodoba się Wam i będziecie chcieć więcej. W następnych edycjach jakość się poprawi (już wiem jak to zrobić). DZK ZA 305 wyś. 15 SERC + 15 GWIAZD = KOLEJNY TUTORIAL