Hejj! ↴ Długo nie było konkursu, więc mam nadzieję, że ten Wam się spodoba - na najładniejszą bombkę! *na takiej samej podstawie jak ten na najładniejszą pisankę, który zrobiłam pół wieku temu*. ↘ A więc, tutaj szczegóły ↙ ~ Udział może wziąć tyle osób ile chce, bo czemu nie (wiem że danie miejsc będzie niewykonalne) ☆ NAGRODY ☆ za zrobienie pracy - 1 śledź 1 miejsce - 5 śledzi, 10 gwiazdek i serc 2 miejsce - 3 śledzie, 5 gwiazdek i serc 3 miejsce - 2 śledzie, 3 gwiazdki i serca 4,5 itd... miejsce - 1 śledź :D jak zawsze śledzie daję z alt kont *tym razem naprawdę je dam, nie że tylko tak piszę* A termin.. do 31 grudnia :> (I tak pewnie przedłużę) Jeżeli jestem odklejona i o czymś zapomniałam, piszcie (powinnam odpisać). bajoo <33
⁂ Zgłoszenia: @Patix2011R ~ zrobione ☆ @Truskawka057 ~ zrobione ☆ @Miriandia ~ zrobione ☆ @hanczur13 ~ zrobione ☆ @patswitch12 ~ zrobione ☆ @Natix_Light ~ zrobione ☆ @AlixArts ~ zrobione ☆ @oliwia6756 ~ zrobione ☆ @adamg50trocheinny ~ zrobione ☆ @schabowa ~ zrobione ☆ @_Jennie29_ ~ zrobione ☆ @Saga_0 ~ zrobione ☆ @Pola_Pichlak ~ zrobione ☆ @