Hejka wszystkim! Mam nadzieję, że ktoś mnie pamięta :( :) Ogólnie chce powiedzieć, że będę aktywna teraz bo wsześniej miałam przerwę :D Możecie pisać bo codziennie bede się logować :D Dla tych którzy może choć trochę mnie lubili to chyba dobra wiadomość! :3 Plis jeśli ktoś to przeczytał to czy może coś napisać w komach? Byłabym wdzięczna