PROSZĘ PRZECZYTAĆ! ___________________________________________ Hej! Oto konkurs pod hasztagiem #postronieplanety Polega na pokolorowaniu Ziemi i dodanie do tego projektu co tylko cię chce! Można coś dorysować, dodać muzykę, animację, można nawet zrobić z tego grę! Zasady: - przyjmuję tylko remiksy - projekt musi być zgodny z tematem - proszę nazwać jakoś swój projekt (zmienić tytuł) Nagroda główna: honorowe miejsce w studiu ,,Po stronie planety!" https://scratch.mit.edu/studios/30164711