Mam nadzieję, że się podoba Scratch zniszczył jakość :< Ja wiem że brzydkie ale malowałem to ponad 2 godziny więc chociaż dajcie gwiazdkę. A i to nie ostatni fanart dla Luastaniaka Ps (do lukasa czy będzie konkurs na 2000 śledzi) I jeszcze jedno (do ludzi) ŚLEDZIĆ LUKASA BO MA CHŁOP ZARAZ 2000 ŚLEDZI
@Krystianixer za słabą pracę Scratch za zepsucie jakości F @Lukastaniak za bycie :D Kitson ciapson też za bycie :> Ufoludek za bycie o_O Dobra to jest brzydkie wiem po co ja to wstawiam F Naciśnij 5 bo tak o_O