Steruje się strzałkami -------------------------- [SHIFT]+'zielona flaga' = turbo mode [SHIFT]+ 'green flag' = turbo mode ---------------------------- Chcecie kolejną część? ------------------------ Dajcie gwiazdkę i serduszko <3 JEŻELI SIĘ PODOBAŁO ------------------------------ Coś zmienić? jeśli tak to co? -----------------------------
WSZYSTKO JEST MOŻLIWE DO PRZEJŚCIA #games #All #platformer #games #All #platformer #games #All #platformer #games #All #platformer Dziękuję TheFatRat za muzykę :) Tytuł muzyki: TheFatRat- Arcadia