Mogę wam zrobić banner świąteczny jeśli chcecie. Musicie tylko napisać w komentarzach! Robię to z własniej woli. Może też być PFP albo żebym po prostu znalazła jakieś fajne. Możecie też dać followa lub gwiazdkę i serce ale to tylko dobrowolnie :D Nie zmuszam nikogo bo nie chcę żeby to był jakiś problem.
Wesołych świąt! <33