Ach tak, zaczęłam robić głosowe podkasty. To zajęło mało czasu, ale głównie chciałam wyrazić swoje myśli na temat ,,Zemsty Klonowego Cienia''. Będę raczej próbowała robić taki podkast co tydzień, jeśli dam radę. Byłoby fajnie gdybyście mogli zostawić pomysły na inne tematy na podstawie ,,Wojowników'' :) P.S.-To nie jest mój prawdziwy głos, jeśli ktoś nie zauważył- P.S.S.- Nie pisałam skrypty, to było wszystko było improwizowane xD