Spełniłam twoją prośbę i wyjechałeś do Meksyku, gdzie słońce pali XD
Masz tu se marakasy, sombrero i poncho. No i słońce ciebie nie będzie palić. Wiem nie umiem hiszpańskiego, ale chciałabym umieć, a u mnie w szkole nie ma :'(