NARYSUJ LAMĘ !!!! proszę o przeczytanie jeżeli chcesz uczestniczyć :DD zremixsuj projekt a w info wszystko wyjaśnione ;) nagroda to serduszkowanie waszych projektów i komentowanie ( nagroda dotyczy od 1 miejsca do 4 ) :) zasady -można kożystać ze wszystkich programów :D - nie można nfsw i żeczy tego typu -baw się dobrze :D