Ovládá se myší.
jde o to že musíš střílet robota který se postupně zmenšuje. PROSÍM NEBERTE TUTO HRU JAKO KOPÍRAJT DÍVAL JSEM SE NA NÁVOD NA YOUTUBE. Ale ostatní věci jsem dělal podle sebe.