Hej ludzie! jestem teraz na niemieckiej klawiaturze, wiec moga byc bledy. ta animacje robilam z 6 dni, mam nadzeje ze wam sie spodoba. Jest ona o Wielkiej Wedrowce, wszystko rysowalam sama, a ten projekt to usprawedliwienie za moja nieobecnosc i nieaktywnosc. :3
Muzyka: Hiding In The Blue, TheFatRat. Pomysl, grafika, skrypty: by Alisandrasha JEZELI MUZYKA I OBRAZKI NIE PASUJA CZASEM; KLIKNIJCIE FLAGE OD NOWA! Male opuznienia to po prostu zle wyliczylam czas (;