Radzę przeczytaj całość ;) (Chyba mnie z tym CC trochę poniosło...) TERMIN UKOŃCZENIA: nie wiem XDDD wtedy kiedy uznam że czas niedługo skończyć (dam znaććć) No witam! Jak widzicie to już chyba 3 albo nawet 4 mój Coloring Contest :D Zrobiłam go z okazji 150 śledźków! UwU Będą brane pod uwagę: cieniowanie (nie trzeba), estetyka i praca jaką w to włożycie. Powodzenia! A i możecie dodawać jakie chcecie muzyczki ;D ZASADKI: 1. NIE REKLAMUJTA SIĘ BO ZATŁUCZE NA KWAŚNE JABKO (tak i mówi to @Jabko1010) 2. Nie spamiemy pod projekcikiem 3. Nie przeklinamy 4. Nie dodajemy projektów 18+