To jest gra walentynkowa na konkurs dla @Krystianixer. flaga dużoooooooooo razy Steruje się strzałkami, unika się przeszkód i złych rzeczy (takich jak np. zła truskawka,,, itp.) Walcząc z bossem unika się pocisków a żeby zadać mu obrażenia trzeba w niego wejść. Są trzy zakończenia, od ciebie zależy co wybierzesz.