Kiedy naciśniesz strzałki na klawiaturze pióro będzie rysować. Możesz także włączyć muzykę, naciskając klawisze a-f. Kiedy naciśniesz spację wyłączysz muzykę.
Chcę podziękować _Marta-atraM_ , której pomysł tu wykorzystuję. Link do jej projektu to https://scratch.mit.edu/projects/520848835/ . Mam nadzieję, że spodobają wam się zeszytowe bazgroły. Możecie śmiało remiksować, ale koniecznie napiszcie pod remiksem tagi zeszytowe bazgroły, Sylwunia504 lub hashtagi #zeszytowebazgroły #Sylwunia504. Do zobaczenia!