A więc powracam po latach z pierwszą oficjalną zapowiedzią px3 ekskluzywną dla użytkowników platformy scratch. Nie zmienia to jednak faktu że gra nadal jest robiona na unity i idzie już całkiem nieźle. O i tak btw fajnie by było wbić 500 śledzi przed 1 kwietnia c: