Nie wiesz jak zrobić zadanie???? ? skopiuj to i będzie git Xx-Pozdro 6a-xX Dobra co ja mam tu do gadania pewnie nic.... ale ja powiem wam jakiś mem z nata, czekajcie idę..... ok mam XD Jasiu idzie z babcią do lasu Jasu widzi na ziemi 100 zł chciał je podnieść ale babcia mu mówi nie podnosi się z ziemi idą dalej i Jasiu widzi na ziemi 200 zł ale babcia mówi nie podnosi się z ziemi i tak dalej z 300, 400, 500, 600 zł i za każdym razem babcia mówi nie podnosi się z ziemi aż w końcu dochodzą do lasu i babcia potyka się o kożeń drzewa i prosi Jasia żeby pomógł jej wstać a Jasu mówi nie podnosi się z ziemi. Z ziemi się nie podnosi? czemu nawet 600zł???????? Co jest?!
ej ty!!?? Co ty tu robisz? Czy ty przepisujesz skrypty?!?!!? Serio.....? Wystarczy, że klikniesz eksportuj na duszku i go pobierzesz i wczytasz go w nowym projekcie......... #FreeOcenyXD XD to jest takie głupie jak MARS od tyłu XD Chcesz więcej memów??? To idź se wpisz w Google memy bo mi się nie chcę LOL A tak na serio lubię pisać więc będzie tu bardzo dużo wyrazów! Myślę, że zostawisz łapkę w górę i suba na kanale: Arsonek O Boże! ktoś dał suba!!! Dał lajka!!! LOL to byłeś ty? Nie? A ok to przepraszam eeee.... Zrozumiałeś, że nikt tego nie czyta i tyle XD Ale jeśli ty to czytasz to Gratulacje dla ciebie? Nie dostaniesz prezentów bo nie XD Policzyłeś już ile razy napisałem LOL albo XD? Nie? No więc ja nie liczę bo po co XD Tak właśnie to nikt nie pytał ale ja i tak odpowiem :D Dobra zaśpiewam coś : Piosenka 1. Nie wiem kiedy nie wiem gdzie na rowerze jadę se Yea!!! Luks Siiiuuup na rowerze jadę sobie, robię triki kierownicą, jadę se Polską drogą pełną dziur omijam je ale nagle wpadaaammmm! Ref. Rower kołysze się!!! Yea Luks sium. Rower rozwala się!!! bo drogi Polskie takie już sąąąą!!!! Robię fikołki, Ha! szybko wstaje Aha! i bolit reperujeeeee! o Yea! 2. Idę se prosto bo rower zepsuty rozwalił się. Dwa lata temu w sklepie wędkarskim se kupiłem goooooooo! LOL Ref. Rower kołysze się!!! Yea Luks sium. Rower rozwala się!!! bo drogi Polskie takie już sąąąą!!!! Robię fikołki, Ha! szybko wstaje Aha! i bolit reperujeeeee! o Yea! 3. Widzę tu sklep niestety marny bo tylko kompy są biorę se pralkę robię z niej rower i jadę dalej seeeeeeeee! Luks myślę, że ta piosenka jest najs ale nie wiem sami oceńcie O Boże! Ktoś zostawił suba!!!1!! Auuuuuuu!!!!