Drzwi. Tak... To jest gra, którą zacząłem przed wakacjami 2019, i którą postanowiłem odtworzyć w lepszej wersji. Oryginalnie chciałem tą grę nazwać "door.io", ale że nie chciało mi się robić gry online to zrobiłem "Drzwi". Sterowanie: -strzałka w górę - pójście do przodu -strzałka w dół - pójście do tyłu -strzałki w bok - obrót -spacja - strzał Oraz nie można przechodzić przez drzwi. Wszystko - pomysł, muzyka, grafika, skrypty - zrobione przeze mnie, jedynie postacie wyglądają jak z gry diep.io. Może dodam jeszcze ekran po śmierci. I 2 lata... szybko to minęło. Można stwierdzić, że ta gra jest specjałem, ale jak dacie pomysł to mogę zrobić specjał. #games #all