Emm.. tak. To jest projekt ostatnio edytowany 5 marca 2020 (nie licząc tego teraz), ale postanowiłem go trochę ulepszyć i udostępnić, bo czemu nie. Gra się klawiszami na klawiaturze (po kolei:1qaz2wsx3edc4rfv5tgb6yhn7ujm8ik9ol0p), od dźwięku C małego (1), przez C razkreślne (chyba najczęściej kojarzone, grane 4), przez C dwukreślne (7) do H (albo w innych językach B) dwukreślego (P). Również można zagrać wszystko co zostało zagrane klikając na scenę, a klikając flagę resetujesz to, co zagrałeś. Projekt robiłem sam. Kilka rzeczy które mógłbym poprawić: -brak możliwości zagrania i zapisania kilku dźwięków naraz -dodanie widocznej klawiatury z dzwiękami by wiedzieć co zagrać -możliwość udostępnienie muzyki (choć nie mam pojęcia jakbym mógł to w ogóle zacząć robić. Baw się dobrze!