Oglądaj do końca bo.... NIE BĘDĘ SPOJLEROWAŁ ale DZ1ĘKUJĘ Z4 0DGLĄD4NI3 I D0BR4 N0C. Teraz będę tu pisał cokolwiek bo nigdy nie wiem co tu napisać więc tak se powiem "Jesteś SUS" XD dobra nie to był PRANK PRZEPRASZAM TO BYŁ PRANK WRACAJ TU NIEJESTEŚ SUS!!!! Ok, nie to nie! Fortnajt mi nie działa :( Czemu ta babcia mieszkała w stodole?????? Odpowiedz ktoś plssssssssss I co tam? rickroll??????? :)
Jak stworzyłem ten projekt? A więc tak: 1. Szukałem w Google czerwonego kapturka, wilka itp. 2. Wstawiłem duszki do scratch. 3. Zjadłem obiad ( Oj pomyłka to nie tu XD ). 4.Skryptowałem i skryptowałem. 5.Dodałem dźwięki ( W tym mój co było level hard, bo zapomniałem jak to się robi LOL ). 6. Udostępniłem projekt i to tyle. 7. Easter egg na końcu (SERIO)