Flaga x2
Ten projekt powstał jakieś pół roku temu, ale przerwałem pracę nad na rzecz "Sznycelków". Oryginalny projekt Bjalego (który z jakiegoś powodu jest usunięty) pasował mi do tej animacji. Tym razem krótsza animacja. :) Dźwięk wzięty stąd: https://www.youtube.com/watch?v=KP-WIEzvhdY