Hej! Pamietacie moje stare animacje among us? Przestalam je robic, bo zlenilo mi sie ): Ale oto niektorych z was dlugo oczekiwana animacja, 5 czesc naszych impostorow! I czy wsrod nas jest ktos nie sledzacy mnie? Znajdzmy go! A gdy ten ktos zostanie znaleziony, niech da sledzia! (wiem, w myslach mi to lepiej brzmialo)
Kto jest SUS? Piszcie w komentarzach jaki projekt mam zrobic next! heh