Jeśli chodzi o konkurs, proszę aby praca była nie tylko ilustracją. Chcę, żeby także widniał na niej napis ,,STUDIO+". Prace można składać do 22 kwietnia (zapisy w komentarzu) Mogę przedłużyć czas jeśli chcecie.
to na konkurs