kocham idealną jakość ,':D pozdrawiam miłych ludzi i zanjomych :> ciekawe dlaczego na początku linku jest 69? bo wiecie haha 69 heh (☞-_-)☞ ale żarcik śmieszny
tak to ten szit robiłam przez ponad miesiąc sory :DD poprostu jestem leń i całościowo nad tym projektem spędziłam około kilkunastu godzin