English Now, I make that, songs are in the random order. You can also click space to see what is playing now, when you want to hide "now is playing" click space one more time. And I make a writting effect were you click space to see what is playing. When you click "d", you can see a list of songs, that was played, you can also put out songs from "Deleted" to "Music", "Deleted" don't hide when you don't click "d" one more time. I'm finishied work on engine of Favourite list, song that or it, have more chance to play, if you want to have your own list, write in coments, using number of songs, that are on list "Music" (it is in the project, or when you click "m"), it can take some time, to I make your list, but it will be in max three days. And I make that this is mobily friendly now (mixing key and button don't work). And you can skip the song, just use left arrow key. It's have some bugs, but I still working on it. If you find some bugs, you can write about it in coments, a I will try to fix it (I little forgot how it work). Don't ask why is "remix-2", I don't know.
Polski (tłumaczenie w niektórych momentach jest jak tłumaczem, a w innych w miarę porządnie, instrukcja po angielsku mi chyba lepiej wyszła (bo w sumie była pierwsza)) Teraz piosenki są w losowej kolejności. Możesz kliknąć spacje by zobaczyć co teraz gra, kiedy chcesz schować "now is playing" kliknij spacje raz jeszcze. I zrobiłam do tego efekt pisania. Kiedy klikniesz "d" możesz zobaczyć listę piosenek które już grały, możesz również wrócić je do "Music" z "Deleted". "Deleted" nie schowa się jeśli nie klikniesz "d" jeszcze raz. Skończyłam pracę na silnikiem listy Ulubionych, piosenki na niej mają większe szanse grać, jeśli chcesz mieć własną listę, napisz w komentarzach numery piosenek z "Music" (jest w projekcie, lub gdy klikniesz "m"), może trochę zejść zanim zrobię twoją listę, ale do maks trzech dni. Dodałam przyciski więc jest przyjazne dla urządzeń mobilnych (miksowanie klawiszy i przycisków nie działa). Możesz pominąć piosenkę, po prostu naciśnij lewą strzałkę. Ma trochę błędów, ale cały czas nad tym pracuje. Jeśli znajdziesz jakieś błędy, możesz o nich napisać w komentarzach, a ja postaram się to naprawić (trochę mi się zapomniało jak to działa). Nie pytajcie dlaczego to jest "remix-2", nie wiem.