Wolicie lekcje zdalne czy stacjonarne? Hejko zdecydowanie woli zdalne :) Zielona flaga Jak wbijecie 100<3 polubień i wbijecie również 50 śledzi, opublikuje 2 część E-lekcji z Psem Hejko