PL Weszłam tu tylko na chwilę, ponieważ chciałam załatwić kilka spraw. Otóż... Ja tu już nie wrócę. Szanse na to są w wysokości 1% Będę tu wchodzić tylko jak mi się przypomni, by pododawać ludzi do studiów, nic więcej. Zauważyłam też, że dużo ludzi ostatnim czasie mnie zaobserwowało a moje projekty stały się dość popularne niż w czasie, gdzie byłam aktywna. Dziękuję wam za to, nawet jeśli to na nic. Jeśli chcecie do mnie kontakt, piszcie teraz. Jeszcze w tym tygodniu wejdę na Scratcha a potem... Dziękuję wam, spotkałam tu dużo mega miłych ludzi ale moja historia z tą platformą się skończyła... Coś musi się skończyć a coś zacząć.
EN I login for a while, because I want get a few thing done. So... I don't comeback on Scratch. Is 1% chance that I comeback I will login only for add people to the studios, but it will be once at few month. And I see, that I have more followers and my projects are more popular than I was active... Thank you fo it, but it's for non sense for me. Thank you, I met on this platform a lot of good and kind people! If you want contact to me, write this now! I will be on this platform only once at this week. Beacuse my story with this platform are end. What's must end to what's will begin...