EN: Space To Select (Story Mode & Options) Arrow Keys & ASWD To Sing (you can change it in options) 0.2: delivered normal sounds added a new tab "YouTube" but the button is not ready yet... so press 4 for the youtube tab RU: Пробел Для Выбора (Режим Истории и Параметры) Клавиши со стрелками и ИСПОЛЬЗУЮТСЯ для пения (вы можете изменить это в настройках) 0.2: доставлены нормальные звуки добавлена новая вкладка "YouTube" но Кнопка ещё не готово... поэтому нажмите 4 для вкладки ютуба УК: Пробіл для вибору (режим історії та параметри) Клавіші зі стрілками і використовуються для співу (ви можете змінити це в Налаштуваннях) але Кнопка ще не готово... тому натисніть 4 для вкладки 0.2: доставлені нормальні звуки додана нова вкладка"YouTube ------------------------------------------------------------------------- соррі там вибір мови не буде =( сoрии там выбора языка не будет =( Sorry there will be no language selection =(
@TheEpikRobloxian I made an update for you! I hope you like it