HEJCIA NAKLEJCIA mam nadzieję że ten kto to obejrzał tą część kotka-chlebka to mam nadzieję że to polubi :3 bo takto bardzo bym się ucieszyła i pozdrawiam wszystkich scratherów łącznie z Kitka229 i Gosiq22 i Pałlincia_IK2 ;)