Żeby rozeta zaczęła się tworzyć kliknij zieloną flagę, kliknij ,,a,, na klawiaturze kiedy skończy się rysować element, żeby rysowało się dalej. Kliknij spacje, żeby wyczyścić.
Hejaaa, dawno nic nie wstawiałam, więc pomyślałam, że to pora, żeby wreszcie to zrobić. Jeśli ktoś chce popisać, chętnie zrobię to na profilu lub w kom bądź w moim studiu fanclubu ;P