2x flaga BIERZESZ COŚ NA ODCHUDZANIE?!! :OOO pamiętajcie żeby sie odchudzić trzeba ̶ć̶w̶i̶c̶z̶y̶ć̶ brać hepaslimin edit: JAKIM CUDEM TO JEST W GLOBALNYCH TRENDACH XD kocham was
jedna z najgłupszych i najgorszych reklam jakie widziałam XD pomysł: @kitka229 -Studio z wszystkimi moimi parodiami reklam: https://scratch.mit.edu/studios/27005901 -Zapora anty-reklamowa (aka Adblok): https://scratch.mit.edu/studios/7825861/