judul: Apapun karakternya kalo lagunya after dark bakalan keren Double click please =) title: Whatever the character, if the song after dark will be cool Translate Pictures 1: Sibuk = Busy pictures 3: Muhammad sumbul = Muhammad Sumbul Pictures 5: Memek sapi = google translate by your own =) Pictures 6: 10 Dosa Besar Soeharto = Suharto's 10 Great Sins
Indonesia: Author males buat convert gifnya-_- Karena aku bikinnya JAM 7:29 AM Maap kalo lagunya dan gambarnya tidak pas karena Author males(Seperti biasanya) English: The author is too lazy to convert the gif -_- Because I made it AT 7:29 AM Sorry if the song and the pictures don't fit because the author is lazy (as usual) Russia: Автору лень конвертить гифку -_- Потому что я сделал это в 7:29 Извините, если песня и картинки не подходят, потому что автор ленивый (как обычно) Japanese: 作者がGIF変換するのが面倒くさいです-_- 午前7時29分に着いたので 作者が怠け者なので、曲と絵が合ってなかったらごめんなさい(相変わらず) Germany: Der Autor ist zu faul, das GIF umzuwandeln -_- Weil ich es um 7:29 Uhr geschafft habe Entschuldigung, wenn das Lied und die Bilder nicht passen, weil der Autor (wie immer) faul ist Korea: 작성자가 gif를 변환하기에는 너무 게으르다 -_- 오전 7시 29분에 만들었기 때문에 작가님이 게을러서 노래와 사진이 안맞으면 죄송합니다(평소처럼) Polski: Autor jest zbyt leniwy, żeby przekonwertować gif -_- Ponieważ zrobiłem to o 7:29 rano Przepraszam, jeśli piosenka i zdjęcia nie pasują, ponieważ autor jest leniwy (jak zwykle) Portugese: O autor está com preguiça de converter o gif -_- Porque eu cheguei às 7h29 Desculpe se a música e as fotos não couberem porque o autor é preguiçoso (como sempre) Spain: Al autor le da pereza convertir el gif -_- Porque lo hice a las 7:29 AM Lo siento si la canción y las imágenes no encajan porque el autor es flojo (como siempre) Thailand: คนเขียนขี้เกียจแปลง gif -_- เพราะฉันทำเวลา 07:29 น ขออภัยหากเพลงและภาพไม่เหมาะสม เนื่องจากผู้เขียนขี้เกียจ (เช่นเคย) Vietnam: Tác giả lười convert gif quá -_- Bởi vì tôi đã làm nó lúc 7:29 sáng Xin lỗi nếu bài hát và hình ảnh không phù hợp vì tác giả lười biếng (như thường lệ) Turkey: Yazar gif'i dönüştürmek için çok tembel -_- Çünkü sabah 7:29'da yaptım Yazar tembel olduğu için şarkı ve resimler uymuyorsa özür dilerim (her zamanki gibi)