Heya evereyone. I've been on Scratch for two years now. It seems to me that this is an excuse to do something. And I decided to do DTA. ------------------------------ RULES------------------------------- You can make an animated meme with the character, or just animation or art. Art can be drawn anywhere - on paper, in ibispaint, in scratch, but you have to draw it yourself. ------------------------------------PRIZES--------------------------------- 1 place - you will get a character for yourself, you can not leave in the description that it was received in DTA. It's completely yours. I will also subscribe to you. 2nd place - I will subscribe to you, and... hmm... You will be able to leave ads in my profile. yes. Well, that's it. I congratulate you on your holidays. Happy New Year and Merry Christmas. Happiness in 2023!
Прив народ. Я уже два года на Скретче. Мне кажется, это повод чтобы что нибудь сделать. И я решила сделать DTA. ------------------------------ПРАВИЛА----------------------------- Вы можете сделать с персонажем анимационный meme, или же просто анимацию или арт. Арт может быть нарисован где угодно - на бумаге, в ибиспейнт, в скретче, но вы должны нарисовать его сами. ---------------------------------ПРИЗЫ----------------------------- 1 место - вы получите персонажа себе, можете не оставлять в описании что он получен в ДТА. Он полностью ваш. Также я подпишусь на Вас. 2 место - я подпишусь на вас, и... хм... Вы сможете оставлять рекламу в моём профиле. да. Ну, это всё. Поздравляю вас с каникулами. С новым годом и счастливого рождества. Счастья в 2023! Покеда.