przepraszam za słabą jakość animacji ale nie chciało mi się... Pozdrawiam wszystkich Juzków, Ole, Hanie i Gertrudy Resztę nie >:> jedna z liter w moim imieniu : A
. Nie bijcie... ucierpiała tylko 1 osoba i ja nią nie jestem :>