The Wolf- rozdz.3 <><><><><><><><><><><><><><><><><><><><> -Jest jakaś taka... Dziwna- powiedziała matka Alicji na spotkaniu większości wilków z stada. -Ma kły... Polowała... I jeszcze chciała iść dziś z nami na polowanie. Wiem że będzie Alphą, ale to chyba tak nie działa. -Może po prostu urodziła się za późno?- Odpowiedzała jedna z wilczyc -Może była z miotem z Cleą? -Nie. I nawet jeszcze Clea nie umie polować. -A może do duch Du-fana?- Powiedzała najstarsza wilczyca w stadzie, uzdrowicielka -Matko, Du-fan nie istnieje.- Powiedzał najpotężniejszy Alpha -Du-fan istnieje, moje drogie dziecko. Wiem o tym. -Dobrze. A może po prostu taka jest? Może taka się urodziła? Natura robi wyjątki. Teraz musimy porozmawiać o karibu. Jest ich bardzo mało, więc stado głoduje... Ciekawe czemu tak zmalało. Uciekło? Raczej nie, bo gdzie.
część 1 https://scratch.mit.edu/projects/619189162 część4 https://scratch.mit.edu/projects/797022664 sorki za taką długą przerwe... postaram sie znowu nie umrzeć :)