a więc, umarłam. czemu? BO MAM KANAŁ NA YOUTUBE. jest po angielsku, i jest o anime, najwięcej o demon slayer i mha (my hero academia). nie podam go go on jest jednym wielkim gównm
a poza tym kontynuować wielką przygodę? robie The Wolf ale wielka przygoda mi sie podoba trochę mniej... wielka przygoda zwiasun https://scratch.mit.edu/projects/616319918 the wolf rozdz1 https://scratch.mit.edu/projects/619189162