Wreszcie zrobiłam historię z komentarzy, możecie być ze mnie dumni :) *klask klask* Zaczęłam robić ją już jakiś czas temu, mniej więcej... Eeeee, koło roku...
Dziękuję: @bohater198 @Paulincia_iK2 @MagdaDaVinci @hersztzbojnik345 @ziarkiewicz @kornelia20082020 ------------------------------- Muzyka/dźwięki: • https://youtu.be/22CPeBg_l-s • "Wiosna" - Antonio Vivaldi • "Dinozaur Pimpuś" - Jacek Wójcicki • https://youtu.be/WcCROLJsYkU?feature=shared • https://youtu.be/MBTHBJ1ufYg?feature=shared • https://youtu.be/zVsencMgXXU?feature=shared Reszta ja/Scratch.