Strzałka w: prawo-obrót w prawo; lewo-obrót w lewo; górę-idź.Uciekaj przed złą piłką,aż się zatrzyma.Strzałka w dół-wyrównanie.Powodzenia!
Sam to zrobiłem:) Nowa wersja. Nie strzalki tylko myszka kieruje Jesli chcesz wiedziec jak zrobilem ogon za kotkiem to sorry, ale ukryłem kod!