its walentejns dej (walentynki) życzę wam dużo miłości żeby wam się w życiu układało <3
robiłam w bitmapie (są dwa duszki btw) zajęło mi to godzinę idk (po co ja się starałam skoro nikt prawie tego nie zobaczył) muzyka: we fell in love in october - girls in red (jedna z moich ulubionych muzyczek, polecam :D)