Flaga 2x Wiem, że mnie długo nie było, ale nie miałem za dużo czasu aby programować, na szczęście przyszły e8 i zyskałem trochę wolnego czasu. Dźwięk: https://www.youtube.com/watch?v=PvB-nVSKivg https://www.youtube.com/watch?v=sVNQ3oIWcC8