---instrukcje -poruszasz się WASD -jest opcja interakcji ale na razie nie ma niczego z czym można interagować ---fabuła -znajdujesz piękną zieloną krainę z mnóstwem życia [kiedyś tak wyglądała] -odnajdujesz świetne miejsce na norkę -normalne życie w norce (i opiekowanie się jajkiem) -pewnego dnia pojawia się taka ,,apokalipsa'' i musisz się stamtąd ewakuować -musisz przeżyć, ocalić jajko i znaleźć nową norkę ---dodatkowe informacje -to co masz w paszczy to jajko (musisz je chronić) -nie masz ogona (to czarne), tylko płetwę -tak, ten gatunek dosłownie nazywa się stworek [tak wgl to przypomina trochę bobra]
jest (i bedzie) tu dużo rzeczy od @griffpatch 'a i też mie @mruczek271 uczył (troche) -----plany -no jakieś podstawy (częściowo zrobione) -usunięcie tych błedów wizualnych -woda (pływanie itp.) -wincyj miejsc -punkty zapisu -zagrożenia -żeby to ładniej wyglądało (realistyczniej) -----zmiany -31.08. [v.0.2] - totalnie zmieniona mechanika poruszania się [stworek jest zawsze na środku], komety lepiej wyglądają, tutorial poleciał w kosmos + l i c z n i k i s t n i e j e e -13.05. i 14.05. [zaś o północy] - tutorial, więcej miejsc, mechanika interakcji (na razie biedna) -27.04. - mechanika ześlizgiwania się -26.04. i 27.04 [robiłam to o północy] - to coś zaczęło istnieć (podstawy) ---ciekawostki -pomysł przyszedł mi przez moje nic sensu nie mające wzory (są w projekcie, w duszku 'szablony') -prawie całą fabułę wymyśliłam w najwyżej 5 minut (zwykle nad takimi rzeczami rozmyślam dniami)