strzałki lewo/prawo, unikaj kunaii(nwm jak to się pisze, jeżeli popełniam błąd w pisowni napiszcie w komentarzu) sorry że postać jest taka brzydka, ale nie miałem czasu na dopracowanie jej jeżeli ktoś ma na pomysł na nazwę, to niech pisze w kom, autor nazwy, która mi się najbardziej spodoba dostanie ode mnie śledzia, a jego nazwa zostanie użyta.