A szeleteknél állítsd be, hogy hány ága legyen a mandaládnak. Az "X" gombra kattintva törölheted a rajzokat. Az újra gombra kattintva pedig megismételheted a körbeforgást. Ha a szereplőre kattintasz változik a figura. Jó szórakozást!
A játék ötlete a : http://egyszervolt.hu/jatek/mandala.html oldalról jött. Ha vmi nem tetszik vagy más ötletetek is van azt írjátok alá vagy készítsetek remixet!