oglądnijcie do końca aż pojawi się screenowy shrek. spokojnie to tylko 2 minuty straconego życia dużo nie zmarnujecie XD daj serce i gwiazdkę!!! nie rób tego nie przechodź dalej to się wiąże ze śmiercią! okej jestecie powiązani do tego ciężkiego czelendżu ↓↓↓ nigdy nie oglądajcie o 3 w nocy na serio
dziękuje wam że przetrwaliście 2 minuty tego beznadziejnego projektu XD najlepiej jeśli klikniecie 2 razy flagę bo z jasnością coś nie tak... ha ha dziękuje przede wszystkim sobie