Najnowsza gra horror mojego wydania! Wersja: Prelease Ogólnie to gra będzie wydana jako aplikacja XD tu macie link (Jeśli ST nie zbanuje): https://www.mediafire.com/file/qzdfv93q1bc8nrf/entities_anomaly.zip/file
Uwaga! Krzyż znajdujący się w lewym pokoju nie ma nic wspólnego z grą, jest tu tylko dodany jako podstawowy element domu! Spis Anomalii: - Anomalia 322: Pokazana w menu głównym. Jest tak szybka, że czasami z powodu szybkości może wyłączyć lampy w domu. Pojawia się w pokoju numer 1. - Dark Walker (nr 125): Gdy światła się nie świecą, idzie on na polowanie. Gdy go widzisz, przede wszystkim: ZACHOWAJ SPOKÓJ. Nie ruszaj się aż światła się zapalą. Wtedy powinien uciec, lecz trzeba poczekać max. 10 sekund - 1556 (bez nazwy): Atakuje gdy światło jest włączone. Gdy usłyszysz dziwną melodię, natychmiast idź do pokoju nr 2 - Anomalia 1457: Atakuje gdy otwarte są drzwi w pokoju nr 3. Gdy usłyszysz muzykę i światło się wyłączy, skryj się w jednym z pokojów. - Halucynacje: W chwilach lęku się pokazuje. Nic nie robią, lecz trochę przeszkadza