Hejjjj Ó Zaczyna się szkóła Dóżó ósób jest z tegó pówódó smótna Wieć zróbiłam cóś, có póprawi wam hómór M.A.P. (Mólti Animatór Próject) Ó!!! Tó mój pierwszy M.A.P.! Mózykę zróbiłam sama! (nazywa się Ó) Fórmólarz dółączenia: Nazwa//Nazwa w językó Ó//który part(y) chcesz zróbić//ód 1 dó 1Ó jak bardzó lóbisz Ó Max 3 party (czy mam zmienić?) Zasady: 1.Ó 2.trzymajcie się skryptó 3. Trzymajcie się kólórów/póstaci z refek 4. Róbcie w remixie 5. Max 5 dószków 5. Ó 6. ó Jak ktoś nie ómie/nie chce animówać móże się zapisać na zróbienie TNE (miniatórki). Na miniatórce ma być Ó i kilka póstaci z tegó M.A.P.
póprawióne