This game is the race. The objective of this game is to pass the first two rounds. You can play against the computer or friend. If you play with a friend: control of the machine by a blue keys "W" "A" "S" "D", and the management of the red car with the cursor keys. If you play against the computer you are driving a red car with the cursor keys. Эта игра гонки. Задача этой игры первым проехать два круга. Играть можно против друга или же компьютера. Если вы играете с другом: управление синей машиной осуществляется клавишами "W" "A" "S" "D", а управление красной машиной клавишами курсора. Если вы играете против компьютера вы управляете красной машиной клавишами курсора.
Thank you to play this game! Good luck! On my page, you will find many more interesting games. Спасибо что сыграли в эту игру! Удачи! На моей странице вы найдёте ещё много интересных игр.