Jak chcesz zagrać, to klikasz flagę i spację, aby piłka zaczęła się poruszać. Łapiesz piłkę klikając w nią. Jak piłka wleci do bramki to przegrywasz. Jak pojawi się sędzia to koniec gry. Licznika punktów niema, bo i tak można zdobyć max 1.
Projekt stworzony w ramach zagadnień egzaminacyjnych dla klas ósmych ze szkoły MORACZ. IV obszar algorytmiki i programowania