WASD або стрілочки для керування. Для того щоб взяти який небудь ящик, підійдіть то якої небуть червоної точки(не враховуючи червону точку поряд з пунктом розгрузки), і коли вам буде задане питання дайте йому відповідь - Yes. Якщо ви введете що-небудь друге то вибір не здійсниться(не обов'язково вводити No). Зауважу що ви не можете взяти груз, коли ви його вже взяли. Також гра(якщо її так можна назвати) немає 'кінця', коли ви розвезете всі ящики, в результаті червоні кружечки зникнуть, а на ділянках нічого не останеться.