Do wszystkich którzy to czytają: Nie bójcie się cieni i pamiętajcie aby zawsze szukać światła, które jest we wszystkim. Dla @Heros_Obozu_Jupiter, która pomogła mi odnaleźć światło które jest we mnie. Dla wszystkich, którzy czytają to co tu zamieszczam, moje komentarze, piszą ze mną. Dziękuję Wam za to że jesteście.